Türk Telekom’dan, Okulların Yarıyıl Tatiline Girdiği İlk Hafta Boyunca Tüm Müşterilerine Bedava Görüşme Hediyesi.

Türk Telekom, okulların yarıyıl tatiline girdiği ilk hafta boyunca tüm müşterilerine her akşam saat 19.00′dan sabah 07.00′ye kadar şehirler arası ve şehir içi bedava görüşme hediye ettiğini bildirdi.
Türk Telekom’an yapılan yazılı açıklamada, Türk Telekom hattına sahip olan herkes herhangi bir başvuru ya da taahhüt olmadan bu kampanyadan faydalanabileceği kaydedildi
Türk Telekom’un, ilk olarak bayram kampanyası ile başladığı ve Yılbaşı kampanyası ile sürdürdüğü bedava dakika kampanyalarına devam ettiği belirtilen açıklamada, yeni kampanya ile Türk Telekom’un, tüm müşterilerine doya doya yarıyıl tatili fırsatı sunduğu vurgulandı.

Açıklamada, şöyle denildi:

”Türk Telekom, tatil sevincini tüm sevdikleri ile paylaşmak isteyen müşterilere, 22-28 Ocak 2010 tarihleri arasında her akşam saat 19.00′dan sabah 07.00′ye kadar şehir içi ve şehirler arası bedava görüşme hediye ediyor. Kampanyada adil kullanım süresi 3 bin dakika olarak belirlendi.

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve bir hafta boyunca devam edecek kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor.”

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

Yorum yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Yorum yapın