Dün izlemeye başlamıştım.Dün gece 1. filmini, bu sabah ise 2. filmini izledim..Size biraz bahsedeyim…

Film İngiltere’de geçiyor.Konusu West Ham takımına bağlı bir grup..Grup dediğime aldanmayın..Takımını ölümüne seven, dostlarına her halükarda bağlı bir çete gibiler…

1. Filmde amerikadan gelen Matt isimli bir çocuğun eniştesinin kardeşiyle tanışıp olayların içine girmesini anlatıyor..Birçok aksiyon,gerilim gibi sahnelerin yanısıra dostluk ve arkadaşlık ögelerini de ön plana çıkarıyor..

2. Filmde ise gruplarından hapise düşen 3 kişinin oradaki MillWall’lı(düşman taraftar grupları) taraftarlar ile aynı hapishaneye düşmeleri ve oradan çıkmak için verdikleri çabayı anlatıyorlar..

Filmler yukarıda anlattıklarımın yanı sıra verdiği bilgiler ile de güzel…Benim ilgimi çeken ve hoşuma giden bir sözü sizlere aktarmak istiyorum.. İlk filmin sonunda Matt’ın söylediği söz :
Bir kaç yumruk yiyip camdan yapılma olmadığınızı anlamadığınızda, sınırlarınızı zorlayıp yaşadığınızın farkına varamıyorsunuz.

Belki film eski fakat konusu itibariyle çok ilgimi çektiği için yazıyorum bunu…Kadın, erkek farketmeksizin herkese tavsiye ediyorum..Ayrıca Millwall-westham olaylarının gerçek olduğunu da sizlere bir video ile göstermek istiyorum..


(Video maxiddaa.com sitesinden alıntıdır..Emeğe saygı…)

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

1 Comment(s)

By: memo_ksk on 10 Nisan 2010

Gerçekten iyi açıklamışsınız adminim…Gerçekliğini de göz önüne vurmanız kaliteli.Umarım hep böyle devam eder

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Yorum yapın