Bilenler bilir…

Son günlerde Facebook isimli sitede ucu bizlere dokunan, hakaret içeren birçok grup açılıyor…Tabii herkesde bir tepkiler, açanlara ,o grupları kapatmayan facebook yöneticilerine hakaretler ,küfürler..

Böyle şeylerin sonucu bellidir..Bir grup çok kızdırılırsa o konu hakkında eylem yaparlar..Anlatacağım şey de o misal..

5 nisan tarihinden itibaren hangi grup sayfasını açsam,hangi gruba girsem şu yazı:10-13 Nisan arası facebook hesaplarımızı donduruyoruz..Bize yapılan hakaretvari grupları eylem amaçlı..Kapatmayan bizden değil gibi laflar..Ama inanamazsınız..En az yüzer kez yollanmış bu yazılar..

Neyse sadede geleyim…10 nisan sabahı merak ettim..Dedim bir girip bakayım neler olup neler bitiyor.Ne görsem beğenirsiniz..O yazan, herkesi gaza getiren, eylemin baş sahibinin duvarı açık..Hesap dondurmak filan yok yani..Hemde yetmezmiş gibi ben bakmadan 40 dakika önce bir video paylaşmış..

Eğer birşeyi yapıyorsak tam yapalım..Sinirinizi yapacağınız şeylerle dışa vurun.. Sonra sözünden dönüp alay konusu olmayın…Sağa sola yazı atan arkadaşlar: SAÇMA SAPAN MESAJLAR ATMAK YERİNE RİCA EDİYORUM GRUPLARI ŞİKAYET EDİN…DAHA ETKİLİ OLUR!!!

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

Yorum yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Yorum yapın